Role Delegation (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save
is: Vista

en: Roles
is: Hlutverk

en: Add a role to the selected users
is: Bæta við hlutverki á valda notendur

en: Remove a role from the selected users
is: Fjarlægja hlutverk frá völdum notendum

en: security
is: öryggi

en: Role
is: Hlutverk

en: Save role
is: Vista hlutverk
