Role Delegation (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Roles
ka: როლები

en: Add a role to the selected users
ka: მონიშნული მომხმარებლებისთვის როლის დამატება

en: Remove a role from the selected users
ka: მონიშნული მომხმარებლებისთვის როლის მოხსნა

en: security
ka: უსაფრთხოება

en: Role
ka: როლი

en: Save role
ka: როლის შენახვა
