Role Delegation (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Add a role to the selected users
ku: ڕۆڵێک بۆ بەکارهێنەرە دەسنیشانکراوەکان زیادبکە

en: Remove a role from the selected users
ku: ڕۆڵ لە بەکارهێنەرە دەسنیشانکراوەکان بسەنەوە

en: security
ku: پاراستن

en: Role
ku: ڕۆل

en: Operation
ku: کردار

en: Save role
ku: ڕؤڵ‌پاشەکەوت بکە
