Role Delegation (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Roles
nl: Rollen

en: Add a role to the selected users
nl: Een rol aan de geselecteerde gebruikers toewijzen

en: Remove a role from the selected users
nl: Een rol bij de geselecteerde gebruikers verwijderen

en: security
nl: veiligheid

en: Role
nl: Rol

en: Operation
nl: Bewerking

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
nl: Er is een kwaadaardige poging ontdekt die een beschermd veld probeerde te wijzigen.

en: Save role
nl: Rol opslaan

en: The roles have been updated.
nl: De rollen zijn bijgewerkt.

en: Do not change
nl: Niet wijzigen

en: Assign all roles
nl: Alle rollen toewijzen

en: Assign %role role
nl: Rol %role toewijzen

en: Change roles assigned to user.
nl: Rollen toegewezen aan gebruiker wijzigen.

en: Add role: !role
nl: Rol: !role toevoegen

en: Remove role: !role
nl: Rol: !role verwijderen

en: Delegate roles
nl: Rollen delegeren

en: Add this role
nl: Deze rol toevoegen

en: Remove this role
nl: Deze rol verwijderen

en: Role delegation
nl: Role Delegation
