Role Delegation (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Roles
oc: Ròtles

en: Add a role to the selected users
oc: Apondre un ròtle als utilizaires seleccionats.

en: Remove a role from the selected users
oc: Levar un ròtle als utilizaires seleccionats.

en: security
oc: seguretat

en: Role
oc: Ròtle

en: Operation
oc: Operacion

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
oc: Temptativa fraudulosa de modificacion de camps d'utilizaire protegits detectada.

en: Save role
oc: Enregistrar lo ròtle
