Role Delegation (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Add a role to the selected users
sk: Pridať kategóriu vybraným používateľom

en: Remove a role from the selected users
sk: Odobrať kategóriu vybraným používateľom

en: security
sk: bezpečnosť

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Operation
sk: Operácia

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
sk: Zistený neoprávnený pokus o úpravu chránených polí.

en: Save role
sk: Uložiť kategóriu používateľov
