Role Delegation (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save
sl: Shrani

en: Roles
sl: Vloge

en: Add a role to the selected users
sl: Dodaj vlogo izbranim uporabnikom

en: Remove a role from the selected users
sl: Odstrani vlogo izbranim uporabnikom

en: security
sl: varnost

en: Save role
sl: Shrani vlogo
