Role Delegation (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Add a role to the selected users
th: เพิ่มระดับให้กับผู้ใช้ที่เลือก

en: Remove a role from the selected users
th: ลบระดับของผู้ใช้ที่เลือก

en: security
th: ความปลอดภัย

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Save role
th: บันทึกระดับผู้ใช้
