Role Delegation (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Add a role to the selected users
fa: افزودن یک نقش به کاربران انتخاب شده

en: Remove a role from the selected users
fa: حذف یک نقش از کاربران انتخاب شده

en: security
fa: امنیت

en: Role
fa: نقش

en: Operation
fa: عملکرد

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
fa: یک اقدام خرابکارانه برای تغییر فیلدهای محافظت‌شده کاربر شناسایی شد.

en: Save role
fa: ذخیره کردن نقش
