Role Delegation (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save
gu: સાચવો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: security
gu: સલામતી

en: Role
gu: હોદો

en: Operation
gu: કાર્યો
