Role Delegation (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Roles
he: תפקידים

en: Add a role to the selected users
he: הוספת תפקיד למשתמשים שנבחרו

en: Remove a role from the selected users
he: הסרת תפקיד מהמשתמשים שנבחרו

en: security
he: אבטחה

en: Role
he: תפקיד

en: Operation
he: פעולה

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
he: איתור נסיונות זדוניים לשנות מידע במאפייני משתמש פרטיים.

en: Save role
he: שמירת תפקיד
