Role Delegation (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Save role
kn: ಪಾತ್ರವನ್ನು ಉಳಿಸಿ
