Role Delegation (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Roles
lt: Rolės

en: Add a role to the selected users
lt: Pridėti rolę pasirinktiems nariams

en: Remove a role from the selected users
lt: Pašalinti role pasirinktiems nariams

en: security
lt: saugumas

en: Role
lt: Rolė

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
lt: Aptiktas piktavališkas bandymas pakeisti apsaugotus nario duomenis.

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę
