Role Delegation (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Roles
cs: Role

en: Add a role to the selected users
cs: Přidat vybraným uživatelům roli

en: Remove a role from the selected users
cs: Odebrat vybraným uživatelům roli

en: security
cs: bezpečnost

en: Operation
cs: Operace

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
cs: Zjištěn neoprávněný pokus o úpravu chráněných polí.

en: Save role
cs: Uložit roli

en: Do not change
cs: Neměnit
