Role Delegation (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Roles
eu: Zereginak

en: Add a role to the selected users
eu: Rol bat gehitu aukeratutako erabiltzaileei

en: Remove a role from the selected users
eu: Rol bat kendu aukeratutako erabiltzaileei

en: security
eu: segurtasuna

en: Role
eu: Rol

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
eu: Babesdun erabiltzaile eremuak aldatzen saiatu den saiakera maltzur bat detektatu da.

en: Save role
eu: Gorde zeregina
