Role Delegation (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Add a role to the selected users
fi: Lisää rooli valituille käyttäjille

en: Remove a role from the selected users
fi: Poista rooli valituilta käyttäjiltä

en: security
fi: turvallisuus

en: Role
fi: Rooli

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
fi: Havaittiin vihamielinen yritys muuttaa suojattuja käyttäjätietokenttiä.

en: Save role
fi: Tallenna rooli
