Role Delegation (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Add a role to the selected users
gl: Engadir un rol para os usuarios seleccionados

en: Remove a role from the selected users
gl: Eliminar un rol dos usuarios seleccionados.

en: security
gl: seguranza

en: Role
gl: Rol

en: Operation
gl: Operación

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
gl: Detectouse un intento malicioso de alterar campos de usuario/a protexidos.

en: Save role
gl: Gardar rol
