Role Delegation (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Add a role to the selected users
hi: चयनित उपयोगकर्ताओं के लिए एक भूमिका जोड़ें

en: Remove a role from the selected users
hi: चयनित उपयोगकर्ताओं में से एक भूमिका निकालें

en: security
hi: सुरक्षा

en: Role
hi: भूमिका

en: Operation
hi: काम
