Role Delegation (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Roles
ja: 役割

en: Add a role to the selected users
ja: 選択されたユーザーに役割を追加

en: Remove a role from the selected users
ja: 選択されたユーザーから役割を削除

en: security
ja: セキュリティー

en: Role
ja: 役割

en: Operation
ja: 操作

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
ja: 保護されたユーザーフィールドを改ざんしようとする、悪意のある試みが検知されました。

en: Save role
ja: 役割の保存

en: Assign all roles
ja: すべての役割を割り当て

en: Assign %role role
ja: %role の役割を割り当て

en: Change roles assigned to user.
ja: ユーザーへ割り当てられている役割を変更します。
