Role Delegation (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: Roles
jv: Parāgā

en: Add a role to the selected users
jv: Tambahānā parāgā marang panganggo sing kepilih

en: Remove a role from the selected users
jv: Mbuwang parāgā sākā panganggo sing kepilih

en: security
jv: keamanan

en: Role
jv: Parāgā

en: Operation
jv: Operasi

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
jv: Kedeteksi cara licik kanggo ngubah panganggo sing dilindhungi.

en: Save role
jv: Simpen paraga
