Role Delegation (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Save
kk: Сақтау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Add a role to the selected users
kk: Таңдалған қолданушылардға рөл қос

en: Remove a role from the selected users
kk: Таңдалған қолданушылардың рөлдерін жой

en: security
kk: қорғаныш

en: Operation
kk: Операция

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
kk: Қолданушының қорғалған өрістерін өзгерту талпыныстары анықталды.

en: Save role
kk: Рөлді сақтау
