Role Delegation (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save
sq: Ruaj

en: Roles
sq: Rolet

en: Add a role to the selected users
sq: Shtoi një rol përdoruesve të zgjedhur

en: Remove a role from the selected users
sq: Hiqi një rol përdoruesve të zgjedhur

en: security
sq: siguria

en: Operation
sq: Veprimi

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
sq: U zbulua një përpjekje e keq-qëllimshme për të ndryshuar të dhënat e mbrojtura të përdoruesit.

en: Save role
sq: Ruaj rolin
