Role Delegation (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Roles
sv: Roller

en: Add a role to the selected users
sv: Lägg till en roll för de markerade användarna

en: Remove a role from the selected users
sv: Radera en roll för de markerade användarna

en: security
sv: säkerhet

en: Role
sv: Roll

en: Operation
sv: Funktion

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
sv: Upptäckte illvilligt försök att ändra skyddade användarfält.

en: Save role
sv: Spara roll

en: Do not change
sv: Ändra inte

en: Assign all roles
sv: Tilldela alla roller

en: Assign %role role
sv: Tilldela rollen %role
