Role Delegation (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Roles
vi: Vai trò

en: Add a role to the selected users
vi: Thêm vai trò cho người dùng được chọn

en: Remove a role from the selected users
vi: Bỏ vai trò cho người dùng được chọn

en: security
vi: an ninh

en: Role
vi: Vai trò

en: Operation
vi: Thao tác

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
vi: Phát hiện các ý định xâm phạm nguy hiểm nhằm thay đổi trường dữ liệu người dùng đã được bảo vệ.

en: Save role
vi: Lưu vai trò
