Role email notifications (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Roles
bg: Роли
