Role email notifications (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Roles
bn: ভূমিকা
