Role email notifications (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Roles
bo: འགན་ནུས
