Role email notifications (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Enable
bs: Omogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Roles
bs: Uloge
