Role email notifications (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Enable
ca: Habilita

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Roles
ca: Rols

en: Last run
ca: Última execució
