Role email notifications (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Enable
cs: Zapnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Roles
cs: Role

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno
