Role email notifications (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Roles
da: Roller

en: Last run
da: Sidst kørt
