Role email notifications (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Type
de: Typ

en: Enable
de: Aktivieren

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Date
de: Datum

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Roles
de: Rollen

en: Last run
de: Letzter Lauf

en: Every day
de: Jeden Tag

en: Email notification settings
de: E-Mail-Benachrtichtigungseisntellungen

en: Every week
de: Wöchentlich

en: Every month
de: Jeden Monat

en: Every year
de: Jährlich
