Role email notifications (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Roles
el: Ρόλοι
