Role email notifications (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Enable
eu: Gaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Roles
eu: Zereginak

en: Last run
eu: Azken abioa
