Role email notifications (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Enable
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: Roles
fa: نقش‌ها
