Role email notifications (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome
