Role email notifications (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: Name
hi: नाम

en: Roles
hi: भूमिका
