Role email notifications (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Enable
is: Virkja

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Roles
is: Hlutverk
