Role email notifications (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Roles
jv: Parāgā
