Role email notifications (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Roles
ka: როლები
