Role email notifications (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು
