Role email notifications (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
