Role email notifications (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Roles
lt: Rolės
