Role email notifications (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Enable
lv: Iespējot

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Roles
lv: Lomas
