Role email notifications (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Roles
mn: Үүргүүд
