Role email notifications (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Roles
sl: Vloge
