Role email notifications (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
