Role email notifications (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Roles
uk: Ролі

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: Every day
uk: Щодня

en: Every week
uk: Щотижня

en: Every month
uk: Щомісяця
