Role email notifications (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Enable
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Roles
ur: رولز
