Role email notifications (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Enable
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Roles
vi: Vai trò

en: Last run
vi: Lần chạy trước
